Infolinia: 501 501 585
Twój koszyk jest pusty


KARIERA

SPRZEDAWCA

Praca w sklepie jubilerskim. Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym w Krośnie ul. Piłsudskiego 58

WYMAGANIA:
Doświadczenie w obsłudze klienta detalicznego. Umiejętność miłej i skutecznej sprzedaży, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie w branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem. Wysoka kultura osobista, miła aparycja, zaangażowanie w wypełniane obowiązki, odpowiedzialność. Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz wiedzy na temat sprzedawanego asortymentu. Obsługa komputera oraz kasy fiskalnej, obsługa strony internetowej i portali sprzedażowych. Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych, (elementy grafiki).

ZAPEWNIAMY:
Przy pełnym wymiarze pracy - umowa o pracę lub preferowane przez nas samozatrudnienie (własna działalność gospodarcza). Motywacyjny system wynagrodzeń. Tylko zdecydowane osoby. Proszę wysyłać krótkie CV ze zdjęciem na e-mail, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Praktyki zawodowe:

Przyjmiemy na praktyki ucznia szkoły zawodowej mechanicznej. Oferujemy praktyczną naukę zawodu o specjalności złotnik lub operator obrabiarek skrawających.