Infolinia: 501 501 585
Twój koszyk jest pusty


Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe i markowe obrączki ślubne

Data dodania: 2014-07-24

Okres letni to czas kiedy wielu Panów decyduje się na zaręczyny i przede wszystkim czas wielu ślubów, dlatego z pewnością oferta naszej firmy ułatwi Państwu podjęcie tej ważnej decyzji jaką jest zakup przepięknej biżuterii.

Jubiler Jaracz to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. Od niedawna możemy zaprosić Państwa do nowoczesnego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 21.

Na zaręczyny oferujemy najmodniejsze pierścionki z diamentami i kamieniami szlachetnymi jak szafir czy topaz. Zawsze staramy się jak najlepiej doradzić, tak by pierścionek okazał się trafionym prezentem. Klient nie musi się martwić np. o korektę rozmiaru gdyż firma dysponuje pracownią złotniczą oferując serwis posprzedażowy.

Natomiast pary, które planują wziąć ślub, mogą w komfortowych warunkach zapoznać się z bogatą ofertą markowych obrączek ślubnych. Naszym atutem jest duży wybór, dzięki czemu klient oszczędza czas, oglądając obrączki różnych firm w jednym miejscu. Mamy własną kolekcję obrączek a także renomowanych polskich firm jak PZ Stelmach, Złoty Skorpion, Łazur, Swepol czy zagranicznych jak Breuning.

Tych, którzy posiadają własne złoto zachęcamy do skorzystania z możliwości użycia tegoż złota do wykonania nowych obrączek.
W ramach dni otwartych firmy trwających od 28 lipca do 1 sierpnia zapraszamy na prezentację naszej firmy. Przedstawimy najnowsza kolekcję Ty i Ja, oraz inne nowości 2014. Oczywiście dla kupujących bądź zamawiających w tych dniach przewidzieliśmy korzystniejszą ofertę cenową oraz liczne promocje.
Firma świadczy kompleksowe usługi złotnicze jak grawerowanie, naprawy, skup złota i srebra oraz wycenę biżuterii. 
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo szeroki asortyment przepięknej biżuterii.

źródło: http://www.nowiny24.pl