Infolinia: 501 501 585
Twój koszyk jest pusty


Weekend obrączek ślubnych z Jubiler Jaracz w Rzeszowie

Data dodania: 2016-04-11

22 - 24.04.2016 Weekend obrączek ślubnych z Jubiler Jaracz w Rzeszowie.

W dniach od 22 do 24 kwietnia tj. od piątku do niedzieli dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński, potrzebują inspiracji, porady, bądź chcieliby zagłębić swą wiedzę w temacie obrączek firma Jubiler Jaracz organizuje weekend obrączek ślubnych.

Obrączki sprzed 100 lat

Ciekawostką podczas weekendu obrączek będą niewątpliwie eksponaty niemalże muzealne pokazujące obrączki na przestrzeni całego XX wieku.
To obrączki wytwarzane przez mistrzów złotnictwa sprzed I i II Wojny Światowej, w czasach gdy nie każdy mógł sobie pozwolić na obrączki ze szlachetnego kruszcu, a także obrączki wykonane z czerwonego złota, z czasów PRL-u, przywożone z byłego ZSSR, tak zwane obrączki "ruskie".
To także obrączki polskiej produkcji - Państwowej Warszawskiej Wytwórni Jubilerskiej (później Warmet) oraz obrączki wytwarzane w małych, lokalnych pracowniach złotniczych w latach 80 i 90.

Dzisiejsze technologie i możliwości.

Zagłębimy się także w tajniki technologii produkcji, co często wzbudza zainteresowanie naszych klientów. Tradycyjny, najstarszy sposób wykonania obrączek polegał na zwinięciu krążka z taśmy a następnie jego zlutowaniu. Dziś ta metoda została zastąpiona przez najnowsze technologie, gdzie obrączka nie jest łączona, a jest wytwarzana z ciągnionej i kalibrowanej rury złotej. Jest to tak zwana metoda bezszwowa. Surowy krążek zostaje następnie poddany obróbce CNC, która prowadzi do uzyskania docelowego wzoru.

Najnowsze trendy 2016 oraz projekty własnego autorstwa.

Nie zabraknie oczywiście nowości na 2016 rok. Najnowsze trendy we wzornictwie obrączek to dla nas kolejna szansa aby nieustannie spełniać Państwa ślubne marzenia. Dodatkową możliwością na urzeczywistnienie własnych pomysłów będzie komputerowy projektant obrączek.
Sami zadecydujcie jakie obrączki są dla Was odpowiednie - czy będą to obrączki klasyczne, czy też inne modele wybrane z szerokiej gamy wzornictwa. Proponujemy obrączki naszej własnej produkcji, a także obrączki współpracujących z nami najlepszych polskich producentów jak PZ Stelmach, Złoty Skorpion, Swepol, Altra Vision oraz niemiecka firma Breuning. Na narzeczonych czekają nasi doradcy, którzy pomogą w wyborze i zakupie wymarzonych obrączek.

Weekend obrączek to jednocześnie najlepsza szansa dla par na zamówienie wybranego modelu obrączek z rabatem w przedziale od 100 do 500 zł.

Serdecznie zapraszamy:

Piątek, sobota 10.00-19.00, Niedziela 12.00-17.00

Jubiler Jaracz
ul. Podwisłocze 21, Rzeszów tel. 666 626 888