Infolinia: 501 501 585
Twój koszyk jest pusty


Diamentowy weekend z Jubiler Jaracz w Krośnie

Data dodania: 2016-08-02

W dniach 5-7 sierpnia Jubiler Jaracz otwiera dla Was drzwi swojego Salonu oraz pracowni złotniczej w Krośnie przy ulicy Piłsudskiego 58 w ramach zorganizowanego przez firmę Diamentowego Weekendu.

Kupując biżuterię z kamieniami szlachetnymi powinniśmy zasięgnąć wiedzy na ich temat, a nasz Diamentowy Weekend będzie do tego idealną okazją. Diamentom od dawien dawna przypisywano niezwykłą moc, do dziś powtarza się, iż są one najlepszym przyjacielem kobiet. Zainteresowanych naszym wydarzeniem czeka niecodzienna okazja zagłębienia się w tajniki branży połączona z korzystnymi rabatami na zakup biżuterii.

Wiele informacji oraz ciekawostek czeka na Was w naszej pracowni. Dowiecie się, że nie każdy diament to brylant, a brylantem nazywamy jedynie diament, któremu nadano odpowiedni szlif brylantowy. Odpowiemy na nurtujące Was pytania, na przykład czy istnieją inne kolory diamentu niż biały, jak uzyskuje się kolory złota od czerwonego do białego, co oznaczają próby złota, jak wyglądają i czym różni się oryginalna złota moneta od podróbki i jak to stwierdzić, czy jak ustalić właściwy rozmiar pierścionka lub obrączki.

Atrakcje jakie przygotowaliśmy w ramach Diamentowego Weekendu:

  • dla dzieci zabawa w płukanie złota i projektowanie biżuterii
  • prezentacja metali oraz kamieni szlachetnych
  • wystawa antycznej biżuterii sprzed 100 lat
  • bezpłatna wycena Twojej biżuterii
  • pokazy złotnicze, w tym grawerowanie
  • rabaty na biżuterię do -30%

Najczęściej pierwszym diamentem w życiu każdej kobiety jest ten w pierścionku zaręczynowym. Często diament jest prezentem z okazji narodzin dziecka, rocznicy ślubu czy imienin. Diamenty swoją szlachetnością niewątpliwie podkreślą uroczysty charakter każdej ważnej chwili.

Poznaj wyjątkowość diamentów oraz kamieni szlachetnych w Diamentowy Weekend z Jubiler Jaracz! Nasza oferta diamentów oraz kamieni szlachetnych została z tej okazji wzbogacona wieloma nowymi wzorami i propozycjami, zatem możemy gwarantować, że wybór pierścionka czy innej biżuterii stanie się prawdziwą przyjemnością i co najważniejsze trafionym prezentem!

Zapraszamy serdecznie! Przedłużamy godziny otwarcia!

Piątek-Sobota 9.00-18.00, Niedziela 12.00-17.00

Jubiler Jaracz
Krosno, ul. Piłsudskiego 58
tel. 134327954