Infolinia: 501 501 585
Twój koszyk jest pusty


Diamentowy weekend z Jubiler Jaracz w Rzeszowie

Data dodania: 2016-08-08

W dniach 11-13 sierpnia Jubiler Jaracz zaprasza do swojego salonu w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze 21 w ramach zorganizowanego przez firmę Diamentowego Weekendu.

Kupując biżuterię z kamieniami szlachetnymi powinniśmy zasięgnąć wiedzy na ich temat, a Diamentowy Weekend będzie do tego idealną okazją. Zainteresowanych naszym wydarzeniem czeka niecodzienna okazja zagłębienia się w tajniki branży połączona z korzystnymi rabatami na zakup biżuterii.

Diamentom od dawien dawna przypisywano niezwykła moc, do dziś powtarza się, iż są za najlepszym przyjacielem kobiet. Aby dokonać fachowej oceny diamentów musimy znać podstawowe kryteria "4C". Nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskich wyrazów carat (masa), clarity (czystość), colour (barwa), oraz cut (szlif). To właśnie te parametry decydują o ich jakości i wartości dzięki czemu wiemy, że dwa kamienie tej samej wielkości lecz o innych parametrach będą miały inną wartość.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania jakie nurtują Was przy zakupie pierścionka zaręczynowego na przykład jaki kolor złota wybrać, czy zdecydować się na diament czy inny kamień szlachetny, jak ustalić właściwy rozmiar pierścionka i na którym palcu ma być noszony.

Najczęściej pierwszym diamentem w życiu każdej kobiety jest ten w pierścionku zaręczynowym. Często diament jest prezentem z okazji narodzin dziecka, rocznicy ślubu czy imienin. Diamenty swoją szlachetnością niewątpliwie podkreślą uroczysty charakter każdej ważnej chwili.

W ramach Diamentowego Weekendu zobaczycie prezentacje metali oraz kamieni szlachetnych a także wystawę antycznej biżuterii sprzed 100 lat. Dla Was również bezpłatna wycena biżuterii, korzystne ceny skupu złota oraz oczywiście gwarantowane rabaty na diamenty!

Nasza biżuteria z diamentami to głównie cieszące się największą popularnością pierścionki z diamentami, którym nadano szlif brylantowy. To również szeroka gama pierścionków z innymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Mamy pierścionki dla miłośników szafirów, szmaragdów, topazów czy tanzanitów.

Z okazji Diamentowego Weekendu oferta została wzbogacona o wiele nowych wzorów. Możemy gwarantować, że wybór pierścionka czy innej biżuterii stanie się prawdziwą przyjemnością i co najważniejsze trafionym prezentem! Poznaj wyjątkowość diamentów oraz kamieni szlachetnych w Diamentowy weekend z Jubiler Jaracz!

Zapraszamy serdecznie! Przedłużamy godziny otwarcia!

11-13.08.2016 (czwartek, piątek, sobota) 10.00-19.00

Jubiler Jaracz
Rzeszów, ul. Podwisłocze 21 - III piętro
tel. 666 626 888